czwartek, 1 marca 2018

Banda Zwierzoludzi zakończona !

Tak jak w temacie, zakończyłem projekt Beastmen i jest już w 100% gotowy do gry ( w sumie brakuje jednego bestigora bo nie mam do niego rączek, ale i tak nie mam na niego złota :P i minotaura, ale to jak wyżej, zresztą mam pomysł żeby za minotaura robił slaughterpriest z łańcuchem którego dawali w WD bo to świetny model i aż szkoda go nie używać (niestety konwersja na buhaja nie wchodzi w grę, widziałem takie przypadki i po prostu źle to wygląda)

A teraz zdjęcia:

Cała banda w komplecie. Stwierdziłem że podstawki zrobię moje kochane jesienno zimowe, 
no nie mogłem się oprzeć, trochę za dużo trawy, ALE ziemia o ile fajnie mi wyszła (jakby ktoś chciałem mam świetny przepis na mega naturalną ziemię) całkowicie się zlewała z futrem i skórą, musiałem to jakoś skontrastować żeby po prostu dobrze wyglądało.

Bohaterowie (chociaż bardziej antybohaterowie)  
Magor Ludojad, Dziki Kamog i Grimma Krwawy Krzyk

Gory, jeden Pestigor ( z którego jestem zadowolony bardzo ) jeden miałbyć Tzaangorem ale jest po trochu wszystkim (krwawa łapa Khorna, kolec Slaanesha, Macki Nurgla i świecące oczy i przepaska w kolorach Tzeentcha) 

Następny projekt jakim się zajmę to jeden z 3:
 
Terminatorzy z zakonu Minotaurów ( 4 do dokończenia ) 
 
Skitari Adeptus Mechanicus (kurzą się na półce a nie mogę ich skleić do końca bo ciężko się będzie malować potem więc leżą tak osobno nogi i osobno korpusiki)

Pluton niemieckich moździerzy GW34 (drobnostka ale skończyć trzeba)

W niedzielę jeśli dobrze pójdzie zabieram się za kończenie wielowymiarowego stołu do gry. kończenie to może złe słowo ale doprowadzenia go do stanu w którym nie muszę się go wstydzić.

6 komentarzy:

 1. Wyglądają całkiem dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetni! Nie ma to jak dobry beastman! Minotaur to konieczność, mam nadzieję, że wkrótce dołączy do kolegów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna kompania Zwierzoludzi!

  OdpowiedzUsuń
 4. Minotaur musi być, no i centaur - polecam koniki elfów leśnych + tułów gora ;) można ładnie to połączyć i wychodzi całkiem niezły centaur.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A właśnie, nabąblowany% centigor! Must have każdej beastmańskiej bandy :)

   Usuń
 5. Bardzo fajna banda. Ale dodałbym minotaura i pieski ;)

  OdpowiedzUsuń