poniedziałek, 19 października 2015

Fordżowe nowości

Dzisiaj szyba prasówka ze świata kuźni
na początek Nowy Knight:

 MECHANICUM CERASTUS KNIGHT-ATRAPOS
1050zł za knighta, nie mam pojęcia jakie ma zasady, ale to za dużo. Pal licho cenę jak można nazwac Knighta ATRAPOS :P
do tego dostajemy pilota (czy tam princepsa jak się go chyba zwie) miły gratis jak za ponad tysiak złociszy za pudło żywicy.

Pilot jest dziwny, totalnie nie warhammerowy, jakoś za mało grimdarq. Powinien być w szatach, z cybernetyczną połówką twarzy (zwłaszcza jak to mechanicum) z kadzidłami i serwoczaszkami przypominającymi o śmierci i ulotności życia. O kurwa TAK!
a ten wygląda jakby się urwał z jakiegoś rebelianckiego statu w gwiezdnych wojnach, albo z Daimosa w ogóle, ten pancerz za bardzo rozsądny jak na warhammera :P i ten WONS!!

Ale za to na koniec najśliczniejszy słodziak czyli

LEVIATHAN PATTERN SIEGE DREADNOUGHT

Zakochałem się !
a moja miłość ma 13 pancerza z przodu i boku i pole siłowe chroniące na 4+
jest taki śliczny, żółwiowaty, jak coś w pół drogi między contemptorem a klasycznym dredziem.
do tego jest naprawdę ogromny !1 tutaj skala:
Zasady też ma konkretne, WS5 4HP inv 4+ 13 pancerza z przodu i z boku 12 na dupie. podczepiane melty, łapki nakręcające kolejne ataki które można wymienić na niegorsze bronie (S:7 Ap:3 Heavy 6 czy gravitronowe zabawki ) niestety koszt punktowy bazowo 270 wyklucza go z zabawy :( (kurwa płacić za DREDA więcej niż za lankda ? do czego to doszło :P ) ale jakby ten koszt dopracowali..to kurde byłby kozak.. zresztą ja kocham dredy i mimo ze contemptora jeszcze nie skleiłem to tego pewnie i tak zassam. Jest śliczny.. i jeszcze to zdjęcie w malowanie DEATH GUARD <3

pokazali też tego Pana:
Nathaniel Garro
Ale jakoś mnie zbytnio nie poruszył w kwestii modelu, chociaż jako postać fabularną go uwielbiam !! A model..na razie .. średni.. zobaczymy lepsze zdjęcia i ładnie pomalowanego pewnie zmienię zdanie.


niedługo wybory
pamiętajcie że NARODOWY AGRARYZM jedyną drogą dla kraju !!
Hail Pawlak !

(w celu większego docenienia skutecznego trollingu proponuję zapoznać się z oryginalnym utworem Combat 18 w wykonaniu zespołu Potop )

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza