sobota, 21 marca 2015

WARZONE

Cześć
Dzisiaj w ten pierwszy dzień wiosny prezent dla was wszystkich mianowicie FILMIK !!
Tak, wiem że za tym tęskniliście bandyci jedni więc chleba i grobka ludowi brakowało a dzisiaj dostarczam tą drugą ! Chleba nie mogę po pewnie jesteście postępowi i nie jecie glutenu i wpierdalacie ten styropian niby bio:P
Mimo tego że ciężko było znaleźć czas, rano na Świętej Górze powitać wiosnę. wieczorem w nieświętym klubie opić skończenie zimy, a w między czasie znaleźć czas na hostowanie wideło.
Jasne los rzucał mi kłody pod nogi i tyle ile ja się namęczyłem z synchronizacją wideo dźwięk to masakra. a Najdziwniejsze że jak oglądałem ten filmik bez pośrednio nagrany wszystko gra i hula, zrzuciłem do Premiere pro i już rozjechane, najpierw stwierdziłem dobra kij, pewnie to w programie coś nie gra ale tak to pasuje. exportuje ( oczywiście nie wpadłem żeby najpierw w niskiej rozdziałca zrzucić żeby tylko sprawdzić dźwięk) godzinka pęka. No i dupa, dalej źle. To jeszcze raz i teraz tniemy, wyciągamy, przyspieszamy, zwalniamy obraz no lipa. A jak w opisie filmu napisałem, nie mogłem tego nakręcić 2 raz (choćby dlatego co się stało z pudełkiem, ale nie chcę spoilerować filmiku:P) i dlatego że modele już posklejane i Nefaryta nawet już kolor skóry dostał !
Teraz unboxing i pierwsze wrażenia a na początku tygodnia (poniedziałek ? może wtorek wieczór ?)
modele po sklejeniu i pierwsze wrażenia z gry.
W między czasie pewnie wyjdzie Khorne Dameonkin Dex więc będzie o czym pisać :)
whoo hooo hooo... wiosna zawitała do smoczego lasu :D
no i co sądzicie o małym rebrandingu (myślę czy by bardziej mainstreamowo nazwy nie zmienić na Drakewood.. w sumie to samo :P)


1 komentarz: